Hodinky úspešnej ženy

Na ľuďoch okolo nás si často všímame aj to, čo majú oblečené alebo aké nosia módne doplnky. Nie nadarmo sa hovorí, že módny štýl a vkus dokáže o človeku toho veľa povedať. Niekto si potrpí na značkových športových teniskách, iný má rád niečo luxusnejšie, napríklad šperky. Ak ženské zápästie zdobia náramkové hodinky, pozorne sa im prizrite, možno vám budú inšpiráciou.

So športovými hodinkami aj do práce

Keď žena nemá v pláne striedať na ruke hodinky podľa nálady, zaobstará si jedny univerzálne, ktoré môže bez výčitiek svedomia nosiť ako do práce, tak aj pri svojich aktivitách vo voľnom čase, ktorý trávi s rodinou a priateľmi. Aj medzi dámskymi hodinkami Festina objavíte zaujímavé kúsky. Kolekcia Boyfriend napríklad kombinuje netradičné farby a charakterizujú ju veľké a nápadité puzdrá. Obľubujú ju všetky moderné ženy, ktoré rady kombinujú šperky k oblečeniu alebo chcú provokovať svoje okolie vycibreným vkusom. Nenechajte sa zmiasť mierne pánskym nádychom. Ide o športové hodinky, ktoré sa skvelo hodia napríklad k nohaviciam a blúzke. Dámske hodinky Festina s chronografom využijete pri športových aktivitách, ale aj keď v práci potrebujete mať svoj čas pod kontrolou. Charakterizuje ich nadčasový dizajn a bohaté funkcie, no zaiste oceníte aj ich vodotesnosť. Pri umývaní riadu si teda už nemusíte dávať taký pozor. Mnohé dámske športové hodinky Festina zaujmú čistými líniami a minimom detailov, a vďaka neutrálnym farbám remienkov a puzdier ich hravo zladíte k akémukoľvek druhu oblečenia.

Festina pre elegantné ženy

Sedíte v autobuse a už dlhšiu dobu skúmate zápästie ženy sediacej vedľa vás. Okrem toho, že pôsobí distingvovane, nedokážete spustiť zrak z jej doplnkov. Najviac vás upútali zlaté dámske hodinky. Skúmate ich náramok, puzdro, do detailov premyslený zjav, ktorý do poslednej bodky korešponduje s tým, ako na vás daná dáma pôsobí. V duchu sa pýtate, ako asi druhí vnímajú vás. Ak túžite podčiarknuť svoju zmyselnosť, Festina Mademoiselle ohúri elegantnými a nesmierne ženskými modelmi dámskych hodiniek. Luxusnú stránku hodiniek podčiarkuje lesk kamienkov, s ktorým budete hviezdou nielen v práci, ale aj na rôznych spoločenských podujatiach alebo konferenciách. S kolekciou Extra dáte najavo, že sledujete aktuálne trendy. Nádych retra z hodiniek priam srší. Prináša so sebou závan vintage. Dnes je to štýl vyhľadávaný nielen v módnom odvetví, ale napríklad aj interiérovom dizajne, bolo preto len otázkou času, kedy sa pretaví aj do dizajnu šperkov. Zlaté dámske hodinky s koženými alebo kovovými náramkami pôsobia nadčasovo, preto by každá dáma mala vlastniť aspoň jedny. Samozrejme, že ak šperk vyberáte pre svoju partnerku, je dobré si dopredu zistiť, či sa v jej šperkovnici nachádzajú aj iné zlaté šperky, napríklad náušnice. Pri hodinkách Festina sa nemusíte obávať ani nepríjemných dôsledkov alergie na kovy. Tieto kúsky sú vyrobené z antialergickej ušľachtilej ocele.

Fotografie: © Festina

Ohodnotiť článok
[Spolu: 2 Priemer: 4.5]
Užitočné značky:, , ,

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *