Nedarí sa vám? Možno za to môžu čísla

Čísla mali odpradávna svoj magický význam. Boli dôležité všade tam, kde existovala civilizácia, preto by sme ich silu nemali podceňovať. Ak máte pocit, že sa vám nič nedarí a lepí sa vám neustále na päty smola, mali by ste pokračovať v čítaní. Dozviete sa viac o numerológii.

Kde sa vzala?

Numerológia je ezoterická náuka o význame čísel. Za jej otca sa považuje Pythagoras, grécky filozof a matematik, ktorý žil 600 rokov pred naším letopočtom. Z nášho školského systému poznáme túto osobnosť predovšetkým cez Pythagorovu vetu o stranách pravouhlého trojuholníka. Málokto však pozná Pythagorovu školu, v ktorej pripisujú veľký význam základným deviatim číslam. Nepárne čísla sú sú podľa neho mužské – aktívne a tvorivé a párne čísla sú ženské- pasívne a receptívne.

Existujú názory, že numerológia tu bola už dávno pred tým, než ju začali používať Gréci. V rôznych variáciách siahajú jej korene až do doby 1000 rokov pred naším letopočtom a využívali ju vo viacerých starovekých kultúrach v Japonsku, Indii, Číne, Babylone či Egypte.

Čo vám povie numerológia?

Ľudia vnímajú hru s číslami rôzne. Niektorí tomu neveria a zistené informácie im slúžia ako dobrý zdroj pobavenia, iní si od numerológie sľubujú veľa. Tí, ktorí veria tomu, že čísla v našom živote nie sú náhodné, vedia, že im poskytne hlbšie ponorenie do problematiky, ich osobnosti či osobnosti iných ľudí. Numerológia nám dáva informácie o silných a slabých stránkach. Ukazuje nám, ako môžeme využiť sily v náš prospech a naopak, ako sa brániť nežiadúcim silám okolo nás. Najviac dôležitých informácii o sebe sa môžete dozvedieť z dátumu narodenia.

Ako to funguje?

Numerológia vám neveští a ani neukazuje budúcnosť, ktorá je nemenná. Nájdete v nej odpovede na otázky o sebe, o svojom živote i živote ako takom. Zistíte, prečo sme všetci ľudia rôzni a aké rozdiely medzi nami existujú. Vďaka tejto vede zistíte, že každé číslo vibruje na istej frekvencii, ktorá má na nás následný vplyv. Vibračná sila jednotlivých čísel ovplyvňuje našu povahu, správanie aj smer, ktorým sa v živote budeme uberať. Nepodceňujte ju. Kvalitnými číslami si môžeme zabezpečiť šťastný život. Myslíte na numerológiu napríklad pri výbere mená svojich detí, pri telefónnom čísle, názve firmy alebo dátumov dôležitých životných udalostí.

Fotografia: © bigstockphoto

Ohodnotiť článok
[Spolu: 2 Priemer: 5]
Užitočné značky:, ,

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *