Bez mobilu ani na krok

Život bez mobilu si už väčšina z nás ani nevie predstaviť. Veľkú časť nášho života strávime na telefóne s priateľmi, na webe alebo ho využijeme na fotografovanie. Čo robiť, keď sa tento náš každodenný spoločník pokazí, sa dozviete v nasledujúcom článku.

Mobil na nakupovanie a zábavu

Bežná žena využije mobilný telefón denne viac ako desať krát. Siahame naň nielen kvôli telefonovaniu. Využívame ho na četovanie, vybavovanie e-mailov, zdieľanie na sociálnych sieťach, zverejňovanie fotografií a pravdaže aj na nákupy. Mobilný internet je pri nákupoch nenahraditeľným pomocníkom. Slúži nám nielen na prezeranie a nákup tovaru či služieb. Na smartfóne si pohodlne prezrieme letáky, prečítame recenzie na výrobky a navštívime porovnávače cien. Alebo si vyhľadáme akcie, zľavy či iné výhodné ponuky. Len tak pre zaujímavosť – koľko kariet prehliadača máte otvorených len pri nákupe nových šiat či darčeku pre vášho partnera?

Trochu inšpirácie

Internet je nekonečným zdrojom inšpirácie. Nezáleží pri tom, aká téma ktorú z nás zaujíma. Online si nájdeme všetko o móde, stravovaní, zdravom životnom štýle aj partnerských vzťahoch. Niektoré ženy rady vyhľadávajú recepty. Iné trendy z oblasti bývania a dizajnu. A väčšina z nás sa rada podelí so známymi so zaujímavými novinkami na sociálnych sieťach.

Sociálne siete

Na Facebooku či Instagrame trávi denne čas asi 2/3 žien. Najčastejšie zdieľame fotografie, prezeráme a lajkujeme príspevky. Možnosť prístupu k sociálnym sieťam z mobilov a tabletov z nich urobila tiež významný prvok vzájomnej osobnej komunikácie.

Oprava mobilov

Moderná žena sa bez mobilu cíti byť akási nekompletná. Zažili ste to už? Koľko krát ste intuitívne siahli po mobile, napriek tomu, že sa vám pokazil? Zrazu ste sa nemohli odfotiť pri skúšaní šiat a poradiť sa o výbere s kamarátkou či partnerom. Väčšina z nás v takej chvíli asi rýchlo beží do najbližšieho elektroservisu.

Ako dlho to potrvá?

Väčšinu bežných porúch vám v servise tabletov a smartfónov opravia na počkanie. Niektoré servisy tabletov a smartfónov vám dokonca vaše čakanie spríjemnia posedením pri časopise či nápoji z automatu. Pri väčších poruchách budete žiaľ musieť počkať na opravu dlhšie.

Je výhodné?

Keď sa niečo pokazí, často si kladieme otázku, či je výhodnejšie opraviť starý výrobok alebo kúpiť nový. Odpoveď na túto otázku vám niektoré opravy mobilov prinesú bez poplatku. Napríklad oprava mobilov Bratislava vykonáva bezplatnú diagnostiku prineseného mobilu zdarma už do 15 minút.

Fotografia: bigstockphoto

Ohodnotiť článok
[Spolu: 1 Priemer: 5]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *