Unikátne zlatníctvo v Košiciach

Ak si do vyhľadávania zadáte slovné spojenie zlatníctvo Košice, objaví sa vám vo výsledkoch vyhľadávania nepochybne veľa firiem, ktoré majú v ponuke drahé kovy. Ako si však vybrať to najlepšie zlatníctvo v Košiciach?

Odpoveď na túto otázku je zlatníctvo EGNE. Nájdete ho na Hlavnej ulici 71 v Košiciach. Zlatníctvo sídli v priestoroch prezývaných aj „Žobrákov dom“. V týchto nádherných priestoroch nájdete jedinečný showroom svadobných obrúčok a zásnubných prsteňov. Na výber máte z viac ako 1000 jedinečných modelov.

Odborný personál zlatníctva EGNE vám pomôže pri celom procese výberu prsteňa, od jeho veľkosti, cez výber materiálu až po výber kameňa. Takto si môžete vytvoriť svoj unikátny šperk, ktorým sa budete môcť pochváliť iba vy.

V EGNE je samozrejmosťou kvalita. Garantujeme vám, že všetky naše diamanty sú certifikované a prírodné. Ako exkluzívne služby vám EGNE ponúka úpravu veľkosti prsteňa do 60 dní, gravírovanie, dopravu poistenú kuriérom alebo aj elegantné darčekové balenie.

Navštívte EGNE v najväčšom showroome v Košiciach. Odborníci Vám venujú toľko času, koľko budete potrebovať. Napokon, výber svadobných obrúčok alebo zásnubného prsteňa je činnosť, na ktorú by ste si mali rezervovať dostatok času. Pri vašom rozhodovaní vám veľmi rado pomôže zlatníctvo EGNE v Košiciach.

Fotografia: pexels

Ohodnotiť článok
[Spolu: 2 Priemer: 5]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *