Little Dutch. Detské izby s holandským nádychom

O tom, že detská izba je kráľovstvom detí, niet pochýb. No zaiste možno súhlasiť, že je tak trochu aj rajom pre rodičov, pretože sa v nej môžu dokonale vybúriť a splniť si svoje tajné detské sny, čo sa vybavenia aj hračiek týka. Holandská značka Little Dutch vyšperkuje detskú izbu do dokonalosti, a tak nemusíte dlho hľadať ten správny štýl.

Detská izba s podpisom Little Dutch

Ako ju spoznáte už pri prvom pohľade? Budú to najmä jemné pastelové farby použité na hračkách či nábytku, ktoré sa hodia do dievčenskej aj chlapčenskej izby. Dnes už dávno neplatí, že hračky slúžia len na hranie. Ich vystavením na polici či okne získate efektný bytový doplnok, ktorý neskôr poslúži ako krásna pamiatka pre vaše deti. K takýmto prvkom detskej izby patria najmä drevené hračky Little Dutch, ktoré hravo nahradia akúkoľvek nepraktickú dekoráciu. Dieťatko sa zahrá, a keď neskôr hračku odloží na miesto, stáva sa ozdobou detskej izby. Drevené domčeky, mestá, autíčka či dúhy sú tak detailne prepracované, že pripomínajú umelecké diela, a navyše vďaka odolnosti materiálov vydržia skutočne dlho.  

Little Dutch podporí všetky záujmy

Máte doma malého kuchára, lekárku, stavbára či hudobníka? Hračky Little Dutch podporia fantáziu detí a ich kreativitu. Mnohé vyzerajú ako skutočné predmety z reálneho života, a preto je hra oveľa zábavnejšia. Detský riad, kuchynka, potraviny, drevené hudobné nástroje alebo bábiky z mäkkého materiálu sa stanú najlepšími priateľmi vašich detí. V akomkoľvek vývinovom období sa drobček nachádza, pre každé má značka Little Dutch svoje vychytávky. Začať môžete skúškou fusakov či hracích podložiek, neskôr pridajte hračky do vody či aktívne hračky, ktoré učia deti spoznávať tvary, veľkosti, farby alebo zvuky a cvičiť reč či motoriku. Aby bola detská izba úplne dokonalá, k fantazijnému detskému svetu hry neodmysliteľne patrí detský teepee stan, medzi ktorého stenami ostanú všetky tajomstvá…

Kombinujte s Little Dutch

Páčiť sa nám môže veľa vecí, a často aj veľa rôznych štýlov, ich vzájomnou kombináciou však dosiahneme, že to bude v detskej izbe vyzerať ako jeden veľký chaos. Kým sa pustíte do jej zariaďovania, premyslite si, koľko úložného priestoru budete potrebovať a akého bude charakteru. Tomu následne prispôsobte charakter hračiek a doplnkov do detskej izby. Pokiaľ ostanete verí jednej značke, napríklad tej holandskej Little Dutch, spoľahnite sa na jednotnosť štýlu a dokonalé farebné ladenie. Keď budete spokojní s detskou izbou, zaručene vás to zavedie aj k iným kategóriám výrobkov Little Dutch, ako sú odrážadlá či kuchynský riad.

Fotografia: Little Dutch

Ohodnotiť článok
[Spolu: 1 Priemer: 5]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *