Návrat k slnečným okuliarom

Žena v slnečných okuliaroch

Vo svete módy platí veľa pravidiel, jedno však zaručene – móda sa opakuje. Navštívte mamin, babkin šatník a možno sa budete čudovať, čo všetko je dnes IN.

Móda sa opakuje

Naše mamy nosili neskutočné kúsky. Neskutočné preto, že si ich nevieme predstaviť na sebe. Mrkváče, plastové doplnky, zlaté doplnky, trvalé, blúzky veľké a s vypchávkami, vysoké pásy na nohaviciach a veľa iného. Každá z nás má čerstvo v pamäti skvostné kúsky, mám a starých mám.

Prešlo 10 rokov a vy máte na sebe slim nohavice a čipkované tričká, topy, rifle a sukne s vysokým pásom, kvetované šaty a na nohách presne také isté lodičky ako vaša mama, keď mala 20. Ako to?

A je to tu. Móda sa opakuje, iba materiály sa menia.

Motýlí štýl alebo aj veľký návrat Marilyn Monroe a jej motýlikové okuliare sú späť. Vitajte vo svete motýľov. Nielen maškarný ples, karneval, ale bežný deň je tu nato, aby ste si mohli vyskúšať ako sa pozeralo Marilyn v 50. rokoch 20. storočia na svet. Jej príbeh sa síce skončil zle, ale ten váš v motýlích okuliaroch bude ako si ho vy zariadite. Možno, že bude ako život motýľa. Krásny a farebný!

Retro štýl a čierne hranaté s tmavými sklami a s metalickým doplnkom v rohoch rámu alebo bez neho, musíte ich mať. A nielen čierne. Prevalcujú vás kombinácie rôznych farieb, červený predný rám a čierne ramená, modré so žltou alebo až tri farby, kvetované, vzorované, jednoducho od výmyslu sveta. Má ich každá, nosia ich speváčky, herečky a pretože sú fajn a cenovo dostupné, jedny by ste mali mať aj vy dámy. A čo tak okuliare v tvare srdca trúfate si?

Fotografia: © BigStockPhoto.com

Ohodnotiť článok
[Spolu: 2 Priemer: 5]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *