Veľké doplnky sa vryjú do pamäti

Veľké veci sa dobre pamätajú a s nimi si zapamätajú aj vás. Doplnky veľké, väčšie a ešte väčšie. To letí! No nezabudnite, menej je niekedy viac a zvlášť pri veľkých doplnkoch. Ak si trúfate na nejaký pekný kúsok, tak iba jeden.

Vždy len jeden

Na kvalite záleží. Ak ste sa rozhodli vyskúšať nejaký ten kúsok, ktorý ste si nedávno kúpili, hor sa do toho. Zvoľte si nenápadnejší model oblečenia a doplňte ho poriadne veľkým skvostom.
Vyskúšajte rôzne materiály: plastové, kovové, štrasové, textilné, sklenené, hlinené…

Novinkou je kombinácia kov a textil

Na denné nosenie uprednostnite menej jagavé kúsky, pokojne si zvoľte aj plastový prsteň, dnes sa nosí každý materiál, nezabúdajte, že veľké prstene zaujmú nielen veľkosťou, ale aj tým aký vzor si zvolíte. Tip na leto sú motýle a kvety všetkých tvarov a farieb.

Nekombinujte zbytočne veľa vzorov. Rozhodne nie, ak budete mať kockované alebo pásikavé oblečenie od hlavy až po päty a dáte si farebný prsteň v tvare kvetu. Na večer si zvoľte štrasové doplnky, prirodzene si vyberajte podľa vašich šiat a oblečenia. Aj opasok je doplnok, ktorý sa ale často opomína. Hitom sú veľké, široké či úzke. Dajte si k novej tunike tenký pásik a zvýraznite si pás, nielen vám sa to bude páčiť!

Naučte sa vhodne kombinovať a nebojte sa experimentovať. Inšpiráciu hľadajte v časopisoch a odvahu vám môže priniesť aj kolegyňa či kamarátka, ktorá nosí veľké náušnice, náramky, prstene, náhrdelníky! Obzerajte sa a uvidíte, že doplnky a VEĽKÉ sa nosia! Veľké „baby“ nosia veľké doplnky!

Fotografia: © BigStockPhoto.com

Ohodnotiť článok
[Spolu: 2 Priemer: 5]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *