Ruža: Kvet, ktorý poteší všetky vaše zmysly

Buďte krásna! Okúpte sa v ružových lupeňoch, naneste si ružovú vodu na pleť alebo nechajte nech vás vôňa z ruží upokojí a podmaní si vaše čuchové zmysly. Ruža, kráľovná medzi kvetmi! Ruža je kvet, ktorým sa dá povedať veľa.

Ruža od blízkeho poteší hlavne srdce a zmysly, je jemná, zvodná, zmyselná a krásna. Práve ružou, ružovými lupeňmi, jej výťažkami a produktmi povzbudíte telo a ducha.

Romantická kúpeľ

Vaňa plná lupeňov ruží, ružového oleja alebo s kvapkou éterického oleja z ruží pôsobí upokojujúco, proti stresu a má dokonca aj afrodiziakálne účinky. Prebúdza zmyselnosť a je vhodné, ak po takomto kúpeli nasleduje masáž olejom z ruží. Kúpeľ čistí, vyživuje a vypína pokožku. Správny relaxačný kúpeľ musí byť v teplej vode a s relaxačnými prísadami, s výťažkami ruže. Veď už aj v starovekom Ríme vedeli o účinných vlastnostiach ruží. Takýto kúpeľ si môžete urobiť aj doma: nakvapkajte do vane ružový olej, nasypte do vane lupene ruží a morskú soľ.

Vzrušujúca masáž

Nechajte sa zlákať masážou od priateľa, manžela, milenca či na wellness pobyte, s masážnymi olejmi, špeciálne vyrobenými z ruží. Olejová kúra, ktorá sa vám dostane do pokožky ju zanechá hebkú, zamatovú, tak ako sú ružové lupienky.

Esencia z ruží prebudí

Neveríte kozmetike ako takej? Verte ale prírodnej kozmetike, výťažky z rôznych byliniek a kvetov majú veľmi blahodarné účinky. Ružová aróma je nenapodobiteľná, ide o jedinečnú vôňu a pre naše zmysly dokonale lahodnú. Kvetinová, podmanivá, milostná, zvodná, vášnivá, dokonalá – to je vôňa ruže.

Aromaterapeutické účinky ruže

Využíva sa na ženské problémy, je ukľudňujúcim prostriedkom pri pocitoch úzkosti, nespavosti a búšenia srdca. Ruža pomáha hojiť nielen telo ale aj emocionálne rany na duši. Hovorí sa, že navracia harmóniu, ženskosť a prirodzenosť.

Fotografia: © BigStockPhoto.com

Ohodnotiť článok
[Spolu: 2 Priemer: 5]
Užitočné značky:, , , ,

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *