Ako prežiť stretnutie s jeho rodičmi?

Zaľúbený pár pred rodinným domom

Mnohé si kladú otázku ako zapôsobiť na budúcich svokrovcov. Máme zopár tipov.

Čo si obliecť?
Odporúčame niečo pôsobivé, jemné, zvýrazňujúce ženskosť, určite pri tejto príležitosti vynechajte módne výstrelky, ohurujúce kolegov v práci, či priateľov na párty.

Mejkap
Siahnite po decentom mejkape a prírodných odtieňoch. Pamätajte, že aj pri líčení platí – menej je niekedy viac.

Správanie a výchova
Veľmi dôležitý je prvý dojem. Ukážte slušnú výchovu. S plnými ústami sa nerozpráva, rovnako sa nehrá ani s jedlom na tanieri. Pomôžte odpratať zo stola. Majte na pamäti, že sa chcete ukázať v dobrom svetle.

Prejavy lásky
S partnerom ste si určite veľmi blízki, ale nie je žiaduce prejavovať si náklonnosť telesnými kontaktom aj pri stole, na prvom stretnutí s jeho rodičmi. Ostatných pri stole by mohli priviesť do rozpakov a nemuseli by sa cítiť vo vašej prítomnosti dobre.

Alkohol
Postačí ak si dáte zo slušnosti jeden pohárik vína. Dobrý dojem určite nevytvoríte, ak budete obracať jeden pohárik za druhým.

Držte sa reality
Lož má krátke nohy. Ak sa budete snažiť ukázať v lepšom svetle a pomôžete si pri tom čo i len nevinným klamstvom, v prípade prezradenia z toho pozerá celkom slušný trapas.

Dobrá nálada
Úsmev a zdvorilosť sú najlepší spoločníci Ak vás už stretnutie nudí, vydržte to. Netvárte sa znudene, ani sa nesnažte vyhovárať na nedostatok času.

Fotografia: © BigStockPhoto.com

Ohodnotiť článok
[Spolu: 2 Priemer: 5]
Užitočné značky:, ,

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *