5 dôvodov prečo sa oplatí využiť rozvoz jedla

Využívať rozvoz jedla nie je len moderným trendom doby. Šetrí mnoho času všetkým zaneprázdneným rodičom. Postará sa o zdravý a chutný obed či večeru pre celú rodinu a vy si budete môcť namiesto nákupov a varenia vychutnať čas so svojimi blízkymi. Donáška jedla má aj iné výhody. Ak ste zvedaví, ktoré to sú, odpovede nájdete v nasledujúcom článku.

Bohatá ponuka

Ponuka donášky jedla v mnohom predbieha ponuku každej chladničky v domácnosti. Ak vás už omrzelo varenie stále rovnakých jedál, jedlo domov Bratislava vám prináša možnosť výberu z pokrmov z bravčového mäsa, hydiny aj rýb. V menu reštaurácie nájdete tiež polievky, šaláty, bezmäsité jedlá, chlebíčky a bagety. Samozrejme, že nechýbajú ani chutné dezerty na maškrtenie po jedle a nápoje.

Rýchle a spoľahlivé doručenie

Kompletné menu si objednáte počas niekoľkých minút pohodlne telefonicky. Vaša objednávka sa dostane ihneď do poradia a vy sa zatiaľ môžete namiesto varenia venovať niečomu inému. Jedlo vám bude doručené do jednej hodiny od objednania ešte teplé. Postačí len rozložiť taniere a môžete sa do neho pustiť.

Objednávka aj na niekoľko dní dopredu

Veľkou výhodou je možnosť vytvorenia objednávky na niekoľko dní dopredu. Na každý pracovný deň je k dispozícii možnosť výberu z troch jedál denného menu. Stačí si zvoliť tie, na ktoré by ste mali chuť, a poslať e-mail s výberom. Nebudete tak musieť čakať, kým reštaurácia otvorí. Objednávku môžete vytvoriť kedykoľvek a rozvoz jedla Lamač sa postará o všetko ostatné. Každú objednávku vám kuriér donesie až na miesto určenia.  

Neoceniteľná kvalita

Nikto nemá rád jedlo, aké by hravo navaril aj začiatočník. Jedlo domov Bratislava si preto dáva záležať na kvalite. Každý pokrm je pripravovaný zo starostlivo vybraných čerstvých surovín. Kuchári, ktorí ho pripravujú, dbajú na to, aby vytvorili dokonalú a vyváženú chuť. Obsah taniera tak nielen naplní žalúdok ale tiež pohladí všetky vaše zmysly.

Viac možností platby

Objednávka jedla má aj iné výhody. Môžete si vybrať spôsob platby, ktorý preferujete. Objednávka jedla Petržalka umožňuje využiť platbu hotovosťou, stravnými lístkami alebo platobnou kartou. Ak ste zamestnancom firmy, kde je potrebné zabezpečiť donášku jedla, môžete si zvoliť tiež platbu prevodom na faktúru.

Fotografia: bigstockphoto

Ohodnotiť článok
[Spolu: 1 Priemer: 5]
Komentáre
  1. 4 roky

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *